Kotły Gazowe Ogrzewanie

Kotły trzy razy „E”

Kotły trzy razy „E” to nic innego, jak kotły ecotherm. Skąd to określenie? Otóż tego typu kotły są ekologiczne, energooszczędne i estetyczne. Nowoczesna technologia sprawia, że ogrzewanie może być przyjazne ludziom i środowisku, a koszt założenia centralnego ogrzewania nie musi przerażać.

Kotły ecotherm – komfort w Twoim domu

Kotły ecotherm są to kotły kondensacyjne, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach i zaawansowanych technologiach. Należą do najlepszych urządzeń grzewczych, przyjaznych środowisku oraz zapewniających ciepło i komfort w domu.

Posiadają wysoką moc i kompaktową budowę, więc zmieszczą się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na inne urządzenia. Ich cechy to inteligencja i niezawodność. Pozwalają na wykorzystanie ciepła ze spalin. Odzyskana w ten sposób energia wraca do obiegu, co daje oszczędności na kosztach ogrzewania nawet od 16% do 30%.

Mają intuicyjny system regulacji i różnorodność programów – dopasowanych do Twoich oczekiwań. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Sprawią, że w każdych okolicznościach będziesz się czuć bezpiecznie.

Ecotherm – ekologia to priorytet

Kotły ecotherm to idealne połączenie ekologii z termomodernizacją. Nowoczesność i postęp oraz miłość do natury nie muszą się wykluczać. Mogą działać wspólnie dla twojego komfortu i czystości powietrza. Ekologiczne, energooszczędne i estetyczne kotły z pewnością ogrzeją serca i ucieszą dusze.

Koszt założenia centralnego ogrzewania, w tym tych kotłów może być znacznie niższy dzięki różnym programom oraz ulgom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *